Oferta pracy w Akademii Kusznierewicza

0

Stanowisko: specjalista ds. realizacji eventów
Miejsce pracy: województwo Mazowieckie, biuro przy ul. Poleczki 23 w Warszawie i Klub Mila w Zegrzynku
Wymiar pracy: pełny etat/zadaniowy
Forma zatrudnienia: umowa o współpracy lub zlecenie na czas określony od 15 maja 2015 r. do końca października 2015 r. z zamiarem przedłużenia po pozytywnej weryfikacji współpracy.

Oferujemy:
– pracę w prężnie rozwijającej się firmie eventowo-sportowej organizującej obozy sportowe, szkolenia i eventy żeglarskie i multisportowe pod nadzorem Mateusza Kusznierewicza
– rozwój zawodowy związany z poszerzaniem działalności Akademii Kusznierewicza o kolejne bazy w latach 2015-2020
– elastyczne godziny pracy i zadaniowe podejście do obowiązków – wsparcie w realizacji własnych pomysłów zawodowych
– wynagrodzenie stałe + prowizje od realizacji

Zadania pracownika:
– ofertowanie i kalkulowanie części sportowo-rekreacyjnej eventu i zajęć outdoor dla grup
– kompleksowa realizacja (event management) części sportowo-rekreacyjnej i outdoor eventów (głównie dobór sterników i instruktorów, harmonogramy eventu, rezerwacja jachtów/sprzętu sportowego, prowadzenie odpraw dla kadry i dla klientów podczas realizacji, współpraca z klientem i podwykonawcami)
– nadzór nad realizacjami, kalkulacjami i rozliczeniami działań
– rozbudowa bazy instruktorów i sterników gotowych do współpracy z Akademią Kusznierewicza podczas realizacji
– nadzór nad rozliczeniami eventów
– przygotowanie umów z klientami i nadzór nad zleceniami dotyczącymi ofert sportowo-rekreacyjnych
– realizacja innych działań zleconych przez Zarząd Akademii Kusznierewicza

Oczekiwania wobec kandydata:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
– umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami i współpracy w zespole
– doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
– gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, z nasileniem zadań w wysokich sezonach
– zainteresowanie sportem, rekreacją i zdrowym stylem życia
– uprawnienia żeglarskie i motorowodne będą bardzo dużym atutem
– doświadczenie w pracy ukierunkowanej na obsługę klienta i realizację eventów w branży hotelarskiej i/lub sportowej
CV prosimy przesyłać na adres: jerzy.mienkowski@kusznierewicz.pl do 10.05.2015 r.

AKADEMIA KUSZNIEREWICZA – MISTRZOWSKA KLASA SZKOLENIA
Akademia Kusznierewicza powstała z myślą o promocji aktywności i zdrowego stylu życia. Jej pomysłodawcą i współwłaścicielem jest Mateusz Kusznierewicz, od lat związany ze światem sportu, turystyki i rekreacji, żeglarz regatowy, wielokrotny mistrz świata i Europy, złoty i brązowy medalista olimpijski, niekwestionowany autorytet sportowy oraz inicjator i ambasador programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
Założeniem Akademii jest świadczenie wysoko kwalifikowanych i wartościowych usług na poziomie niespotykanym do tej pory na polskim rynku. Akademia propaguje wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zdrowy styl życia i aktywność ruchową organizując obozy szkoleniowe i multisportowe, szkolenia żeglarskie i motorowodne a także eventy o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Napisz odpowiedź