Przedłużony termin na zgłaszanie się do konkursu Bea World Festival!

0

Przedłużony termin na zgłaszanie się do konkursu Bea World Festival – masz czas do 15 września!

Bea World Festival, który będzie miał miejsce w Porto (Portugalia) w dniach 15-18 listopada, to niezwykłe wydarzenie, w którym biznes łączy się z kreatywnością. To także okazja do zapoznania się z najbardziej innowacyjnymi projektami eventowymi ostatniego roku, odkrycia najnowszych trendów w branży i pogłębienia swojej wiedzy, dzięki spotkaniom ze światowymi liderami rynku. Ponadto, dla profesjonalnych organizatorów wydarzeń jest to szansa na zdobycie wyróżnienia o znaczeniu międzynarodowym – the Best Event Awards – które wzmocni ich markę i pozycję, a także zwiększy rozpoznawalność na rynkach zagranicznych.

Program wydarzenia przewiduje bardzo intensywny networking oraz wiele spotkań i wykładów. Na początek, 15-ego listopada, organizatorzy przewidują powitalnego drinka. Kolejny dzień będzie w całości poświęcony nagrodom Best Event Awards, z prezentacjami eventów, które zakwalifikowały się do konkursu. Każdy uczestnik będzie miał 9 minut, aby przedstawić swój projekt i przekonać do niego jury. Wieczorem tego dnia wszyscy spotkają się na obiedzie.

17 listopada to dzień prezentacji, wykładów, interaktywnych sesji, warsztatów i indywidualnych spotkań z ekspertami. Także tego dnia odbędzie się najważniejsza część wydarzenia, czyli Gala Rozdania Nagród dla najlepszych eventów ostatniego roku, po której wszyscy goście udadzą się na kolację oraz after-party. Ostatniego dnia wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zwiedzaniu Porto, połączonym z zaplanowanymi atrakcjami.

Szczegóły można sprawdzić TU.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź