8’My Kwadrat – nowe miejsce eventowe na Osiedlu Saska

0

8’My Kwadrat to dwupoziomowy lokal o powierzchni ponad 150 m2 (105 m2 na parterze i 50 m2 na klimatycznej antresoli). Restauracja utrzymana jest w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce – w zależności od potrzeb miejsca siedzące znajdują się na wygodnych, miękkich kanapach, tapicerowanych ławach, wygodnych krzesłach lub wysokich hokerach przy barze.
Restauracja zaprojektowana została z wykorzystaniem ciekawych rozwiązań przestrzennych. Neutralny, a zarazem elegancki design umożliwia aranżację przestrzeni zgodnie z potrzebami organizatorów spotkań. Ciekawe rozwiązania techniczne i designerskie sprawią, że każdy zorganizowany w 8’My Kwadrat event zyska niepowtarzalny charakter.

Podział restauracji na dwie strefy (salę główną i antresolę) umożliwia swobodne przeprowadzenie spotkania biznesowego dla 100 osób. Restauracja jest klimatyzowana, posiada własne nagłośnienie, jest wyposażona w ekran o wymiarach 3x2m i projektor multimedialny.
Karta dań 8’My Kwadrat powstała na bazie wieloletniego doświadczenia właściciela Restauracji, Piotra Lorensa. Menu obejmuje dania kuchni międzynarodowej, w tym: lekkie przekąski, humusy, sałatki, zupy, dania na ciepło oraz wspaniałe desery. Prawdziwym hitem miejsca są gofry, podawane w kilkunastu wariacjach na słodko i słono, np. z wędzoną kaczką, rukolą i konfiturą żurawinową. Restauracja posiada koncesję na sprzedaż alkoholu. Szczególnie bogaty jest wybór win z najlepszych winnic całego świata, a karta drinków i koktajli zawiera zarówno barmańskie klasyki, jak autorskie wariacje smakowe na bazie szerokiej gamy najlepszych gatunków whisky i rumów.
8’My Kwadrat to doskonałe miejsce na organizację konferencji prasowych i spotkań firmowych – powierzchnia restauracji pozwala na dużą dowolność ustawienia i zaadaptowania przestrzeni do potrzeb organizatorów eventów. Od maja na gości czekać będzie przestronny ogródek o powierzchni 60 m2, który pomieści 40 osób.
Przed restauracją znajduje się ogólnodostępny parking.
Restauracja mieści się w cichej i spokojnej części Pragi Południe, niedaleko Trasy Siekierkowskiej i Trasy Łazienkowskiej, dzięki czemu dojazd z centrum zajmuje zaledwie 10 minut.


Informacje praktyczne:
Adres: ul. Bora-Komorowskiego 56A, Warszawa
Adres e-mail: biuro@8mykwadrat.pl
Godziny otwarcia: Pon. – Niedz.: 10:00 – 23:00
Telefon: 22 121 04 03
Strona internetowa: www.facebook.com/8mykwadrat
Rodzaj kuchni: międzynarodowa
Atmosfera: przytulna, dość luźna
Dzielnica: Praga Południe – Gocław na granicy z Saską Kępą
Lokal przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Parking: ogólnodostępny przed restauracją

Powierzchnie i ustawienie sali:
Sala główna (parter): 105 m2
Sala na antresoli: 50 m2
Ustawienie teatralne (łącznie) – 80 osób
Kolacja zasiadana (łącznie) – 80 osób
Ustawienie koktajlowe (łącznie) – 100 osób

Udostępnij.

Napisz odpowiedź