Agencja Allegro producentem III Gali „Polacy z werwą”

0

Tytuł projektu: Polacy z werwą
Nazwa agencji: Agencja Allegro
Nazwa klienta: PKN ORLEN
Kategoria projektu: Gala
Liczba uczestników: 1350
Lokalizacja: Teatr Wielki, Warszawa
Termin realizacji: 9 października 2014

Agencja Allegro już po raz trzeci była odpowiedzialna za kompleksową produkcję spektakularnej Gali „Polacy z werwą” – uroczystego finału całorocznego Plebiscytu, organizowanego przez PKN ORLEN. 9 października 2014 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, uhonorowano najzdolniejszych, młodych Polaków. Podczas wieczoru można było usłyszeć m.in. Jamiego Culluma i Julię Marcell.

Trzecia edycja Gali zwieńczającej całoroczny Plebiscyt „Polacy z werwą”, ponownie została powierzona Agencji Allegro, która opracowała koncepcję kreatywną wydarzenia, była odpowiedzialna za produkcyjną oprawę graficzną, logistykę, booking części artystów, a także stały kontakt z wykonawcami, kandydatami i jury. Allegro zapewniło również obsługę public relations – poprowadziło proces akredytacyjny, odpowiadało za media relations oraz biuro prasowe w trakcie wydarzenia.
Łącznie przy Gali pracowało 512 osób. Wystąpiło 81 artystów szykujących się do występów aż w 23 garderobach. Montaż trwał 36 godzin. Galę „Polacy z werwą” obejrzało 1350 zaproszonych gości w tym 139 celebrytów i 124 dziennikarzy. Wykorzystano 35 km kabli umożliwiających produkcję, a wszystkim zaserwowano aż 4500 przekąsek.

Plebiscyt „Polacy z werwą” to przedsięwzięcie, którego celem jest ukazanie potencjału naszego kraju – młodych, wybitnych i kreatywnych ludzi, kreujących nowoczesną Polskę. Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach, uznawanych za istotne dla rozwoju każdego państwa, tj. Innowacje w biznesie, Nauka, Ochrona Środowiska, Medycyna, Sport, Kultura i sztuka oraz Design. Kapituła konkursu przyznała również Nagrodę Specjalną dla reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.
Na scenie wystąpił światowej sławy jazzman – Jamie Cullum, a także Julia Marcell. Elementem części artystycznej był również pokaz mody projektantki Gosi Baczyńskiej.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź