Agencja Allegro wypromuje Wyspę Wisłę

0

Wyspa Wisła, atrakcyjny kompleks rekreacyjno-biznesowy znajdujący się w Stężycy w woj. lubelskim (na trasie Warszawa-Puławy-Kazimierz Dolny), rozpoczął współpracę z Agencją Allegro. Zadaniem agencji będzie prowadzenie kompleksowej komunikacji marketingowej, skierowanej do klienta indywidualnego oraz biznesowego. Do głównych zadań Agencji Allegro należy opracowanie oraz wdrożenie długofalowej strategii komunikacji marki Wyspa Wisła, a następnie kompleksowa promocja miejsca – poprzez działania public relations, obsługę eventową oraz aktywności marketingowo-reklamowe.

12-agencja-allegro-wypromuje-wyspe-wisleWyspa Wisła to nowoczesny kompleks rekreacyjno-biznesowy, położony w Stężycy w woj. lubelskim – 1,5h drogi samochodem z Warszawy (odległość 100 km). Miejsce posiada bogatą ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Położony na terenie 30ha kompleks, dysponuje między innymi: własnym amfiteatrem, kąpieliskiem z plażą o długości 500m, stanowiskami wędkarskimi, trasami rowerowo-spacerowymi, wypożyczalnią rowerów, sprzętu do Nordic Walking oraz sportów wodnych, boiskiem do siatkówki plażowej i piłki nożnej, placem zabaw oraz bistro z tarasem widokowym.

Wyspa Wisła to dotychczas największa w Polsce inwestycja, wybudowana przez organizację pożytku publicznego (Towarzystwo Przyjaciół Stężycy). Obiekt został zaprojektowany przez znanego, polskiego architekta Czesława Bieleckiego.
Zalety dla biznesu:
– możliwość organizacji pikników firmowych, spotkań integracyjnych, bankietów i konferencji
– amfiteatr o powierzchni prawie 1000m2 z miejscami dla 2000 osób
– 3 przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, mieszczące do 400 osób w układzie kinowym


Agencja Allegro, od 1992 roku obsługuje polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa i organizacje w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej. Agencja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, proponując efektywne i nowoczesne rozwiązania z obszarów event marketingu oraz public relations.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź