Agencja El Padre wzmacnia struktury

0

20-agencja-el-padre-wzmacnia-strukturyPo pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Anna Grabarek obejmując stanowisko Event Managera. Ania jest odpowiedzialna za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych i BTL oraz za obsługę klientów agencji.

Ania posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji przedsięwzięć eventowych i promocyjnych, które zdobywała pracując w Polsce i zagranicą. W latach 2013 – 2014 pracowała jako Sales Representative GrandHotel Tiffi 5* Iława, w latach 2012 – 2013 w Andel’s Łódź 4* delux design hotel  jako Sales Specialist gdzie była odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów korporacyjnych oraz opiekę nad kluczowymi klientami, przygotowywanie umów korporacyjnych, spotkania sprzedażowe i negocjacje z klientami oraz realizacje eventów promocyjnych.

W latach 2011 – 2012 była specjalistą ds. sprzedaży i marketingu w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za sprzedaż powierzchni targowej i konferencyjnej, organizację kongresów i konferencji oraz pozyskiwanie i obsługę klientów.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu (magister na kierunku zarządzanie i marketing w turystyce) oraz posiada licencjat Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi. Pasją Ani są podróże, gotowanie, poznawanie innych kultur oraz sztuka współczesna.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź