Czołowe marki modowe we wrocławskim Sky Tower

1

Agencja endorfina events po raz szósty zorganizowała spotkanie dla klientów Apartamentów SKY TOWER. Tym razem tematem przewodnim był  pokaz najnowszych kolekcji czołowych polskich projektantów, po którym nastąpiły prezentacja i zwiedzanie apartamentów.

endorfina events współpracę ze Sky Tower rozpoczęła w kwietniu br. i od tego czasu cyklicznie realizuje dla firmy eventy, które mają na celu prezentację Apartamentów Sky Tower ściśle wyselekcjonowanej grupie odbiorców, a w rezultacie ich sprzedaż. Widząc potencjał i efekty współpracy klient podczas ostatniej edycji (20 września) zdecydował się na nowy, rozbudowany przez agencję koncept. Tym razem, ze względu na niezbędną do realizacji scenariusza przestrzeń, event odbył się nie na ostatnim piętrze apartamentowca a w Galerii Handlowej Sky Tower, położonej na jego parterze. Podczas wieczoru zgromadzeni goście mieli wyjątkową okazję obejrzeć propozycje na sezon jesień-zima 2014 z kolekcji Macieja Zienia, duetu Paprocki&Brzozowski oraz Bizuu. Pokaz wyreżyserował Krzysztof Adamski. Po pokazie goście zwiedzali  udostępnione im apartamenty Sky Tower.
Nowa koncepcja spotkała się z dużym uznaniem zaproszonych gości. Bezpośrednio po evencie do przedstawicieli Sky Tower wpłynęły kolejne zapytania o możliwość i warunki zakupu apartamentów.

W wydarzeniu wzięło udział prawie 500 osób należących do kadry zarządzającej najdynamiczniej rozwijających się firm w całej Polsce.  Agencja endorfina events odpowiadała za kreację i produkcję całości wydarzenia.

Udostępnij.

1 komentarz

Napisz odpowiedź