European Best Event Awards 2014 osiąga najepszy wynik liczby zgłoszeń!

0

european-best-event-awards-teraz-dostepne-takze-dla-polskich-agencji-1Liczba zgłoszeń do konkursu European Best Event Awards przekroczyła w tym roku, o ponad 50%, oczekiwania organizatorów! Z uwagi na liczbę spływających projektów, deadline na zgłoszenia został przesunięty do 15 września, aby dać szansę jak największej liczbie agencji na zaprezentowanie swoich realizacji.

Dziewiąta edycja EUBEA będzie najprawdopodobniej ogromnym sukcesem. Już teraz rozpatrywanych jest mnóstwo projektów, a kolejne zgłoszenia wciąż napływają. „Ponad 50% nadwyżka zgłoszeń to wspaniały rezultat, który przeszedł całkiem nasze oczekiwania” powiedział Salvatore Sagone, prezes ADC Group. „W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele niemal 20 europejskich krajów. Nadal otrzymujemy wiele wniosków o udział, zatem podjęliśmy decyzję o przesunięciu końca rekrutacji na 15 września”.

european-best-event-awards-teraz-dostepne-takze-dla-polskich-agencji-2

Salvatore Sagone

Projekty zgłoszone do EuBEA będą konkurować o nagrody:
1 nagroda „European Best Event Award”
4 nagrody „Technical Excellence”
20 nagród w poszczególnych kategoriach eventowych

Ponadto, wręczonych zostanie 9 nagród specjalnych, przyznanych na podstawie wyników w kategoriach eventowych, takich jak najlepsza agencja eventowa czy najlepszy dyrektor kreatywny roku oraz dwie nagrody specjalne przyznawane na podstawie opinii przedstawicieli prasy oraz wszystkich delegatów.

Nagrody zostaną rozdysponowane podczas obrad jury, którym przewodniczyć będzie niemiec, Klaus Span, Executive CoE Product Management & Business Development, IBM Power Systems EMEA. W jury, złożonym z reprezentantów 15 różnych krajów, zasiądą, prócz korporacyjnych event managerów, także przedstawiciele prasy i stowarzyszeń branżowych.

Pierwsza edycja European Best Event Awards (Eubea Festival), w nowej formie, jako International Festival of Events and Live Communication, odbędzie się w Sewilli w dniach 23-24 października 2014 roku. Wydarzenie można opisać w kilku słowach: live show, interakcja i networking. W tym roku, po raz pierwszy, EuBEA podjęło współpracę z polskim partnerem medialnym – Event Manager News.

Festiwal EuBEA odbędzie się w andaluzyjskim mieście, z uwagi na ogromne zainteresowanie i liczbę zgłoszeń ze strony Hiszpanii, w tym m.in.: Seville Convention Bureau, Tourespaña – the Department of Tourism and Commerce – Tourism Andalusian, miasto Sewilla, Province of Seville and the Chamber of Commerce Seville.

Więcej informacji i zasady zgłoszeń: www.eubeafestival.com
Pytania można kierować także do redakcji Event Manager News: redakcja@eventmanagernews.pl


EuBEA – European Best Event Awards to wydarzenie, które odbywa się od 2004 roku, kiedy to Salvatore Sagone, prezes ADC Group zorganizował po raz pierwszy galę nagród za najlepsze włoskie realizacje, podczas której tamtejszy przemysł eventowy mógł poznać standardy oraz najlepsze agencje. Zgłoszone projekty oceniało jury złożone z klientów odpowiedzialnych za inwestowanie w media i komunikację oraz wybór odpowiednich podwykonawców. Dwa lata później, ADC Group wprowadziło European Best Event Awards, w skrócie EuBEA, czyli nagrody, o które mogą ubiegać się wszystkie agencje europejskie. EuBEA wypozycjonowało się na Ligę Mistrzów branży eventowej, gdzie innowacja i kreatywność są głównymi kryteriami wyboru najlepszych ze zgłoszonych projektów. W ciągu kolejnych ośmiu lat EuBEA rosło w siłę, zarówno pod względem zgłaszanych projektów, jak i liczby krajów biorących udział w konkursie – w sumie zarejestrowano 941 eventów reprezentowanych przez 250 agencji z 25 krajów.

ADC Group to wydawnictwo założone w 2002 roku, działające w Mediolanie, zarówno w zakresie publikacji online, jak i materiałów drukowanych, stargetowanych na osoby działające w reklamie, mediach, marketingu i eventach.
Celem ADC Group jest przekazywanie firmom, inwestującym w innowacyjne sposoby komunikacji, narzędzi ułatwiających wybór rzetelnych partnerów oraz zwiększających efektywność dotarcia do ich grupy docelowej, za pomocą strategii Click & Paper (sieciowe publikacje online zapewniające szybkie i bezpośrednie dotarcie do codziennych informacji oraz materiały drukowane dla pogłębiania wiedzy i edukacji).

Udostępnij.

Napisz odpowiedź