European Best Event Awards teraz dostępne także dla Polskich Agencji!

0

european-best-event-awards-teraz-dostepne-takze-dla-polskich-agencji-1Pierwsza edycja European Best Event Awards (Eubea Festival), w nowej formie, jako International Festival of Events and Live Communication, odbędzie się w Sewilli w dniach 23-24 października 2014 roku. Wydarzenie można opisać w kilku słowach: live show, interakcja i networking. W tym roku, po raz pierwszy, EuBEA podjęło współpracę z polskim partnerem medialnym – Event Manager News – jest to zaproszenie i ogromna szansa dla naszych, krajowych agencji eventowych na zdobycie międzynarodowych i prestiżowych nagród!

Mediolan, 18 lipca 2014 – już po raz dziewiąty ADC Group rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do EuBEA, międzynarodowych nagród dedykowanych najlepszym eventom organizowanym przez europejskie agencje.

Od czasów pierwszej edycji, EuBEA urosło w siłę: 941 zgłoszonych eventów przez 250 agencji z 25 krajów. W tym roku pojawi się też wiele nowości. Pierwsza istotna zmiana dotyczy jury i procedury głosowania. Jurorzy korporacyjni po raz pierwszy zostali wybrani pośród managerów firm spełniających wymogi EMEA i będących w top 150 magazynu Fortune. Druga zmiana dotyczy kraju, w którym organizowane jest głosowanie i ceremonia wręczenia nagród. Poczynając od tego roku EuBEA będzie się odbywać w różnych europejskich miastach – pierwszym z nich jest Sewilla.

european-best-event-awards-teraz-dostepne-takze-dla-polskich-agencji-2

Salvatore Sagone

Festiwal EUBEA będzie miejscem spotkań eventowej społeczności, od przedstawicieli agencji eventowych do managerów koropracyjnych. Przygotowujemy bogaty program, którego wysoki poziom spełni oczekiwania nawet bardzo doświadczonych specjalistów branży” powiedział Salvatore Sagone – prezes ADC Group i twórca Festiwalu.

Festiwal EuBEA odbędzie się w andaluzyjskim mieście, z uwagi na ogromne zainteresowanie i liczbę zgłoszeń ze strony Hiszpanii, w tym m.in.: Seville Convention Bureau, Tourespaña – the Department of Tourism and Commerce – Tourism Andalusian, miasto Sewilla, Province of Seville and the Chamber of Commerce Seville.

Zgłoszenia można nadsyłać tylko do 29 sierpnia!

Więcej informacji i zasady zgłoszeń: www.eubeafestival.com
Pytania można kierować także do redakcji Event Manager News: redakcja@eventmanagernews.pl


EuBEA – European Best Event Awards
European Best Event Awards to wydarzenie, które odbywa się od 2004 roku, kiedy to Salvatore Sagone, prezes ADC Group zorganizował po raz pierwszy galę nagród za najlepsze włoskie realizacje, podczas której tamtejszy przemysł eventowy mógł poznać standardy oraz najlepsze agencje. Zgłoszone projekty oceniało jury złożone z klientów odpowiedzialnych za inwestowanie w media i komunikację oraz wybór odpowiednich podwykonawców. Dwa lata później, ADC Group wprowadziło European Best Event Awards, w skrócie EuBEA, czyli nagrody, o które mogą ubiegać się wszystkie agencje europejskie. EuBEA wypozycjonowało się na Ligę Mistrzów branży eventowej, gdzie innowacja i kreatywność są głównymi kryteriami wyboru najlepszych ze zgłoszonych projektów. W ciągu kolejnych ośmiu lat EuBEA rosło w siłę, zarówno pod względem zgłaszanych projektów, jak i liczby krajów biorących udział w konkursie – w sumie zarejestrowano 941 eventów reprezentowanych przez 250 agencji z 25 krajów.

ADC Group
ADC Group to wydawnictwo założone w 2002 roku, działające w Mediolanie, zarówno w zakresie publikacji online, jak i materiałów drukowanych, stargetowanych na osoby działające w reklamie, mediach, marketingu i eventach.
Celem ADC Group jest przekazywanie firmom, inwestującym w innowacyjne sposoby komunikacji, narzędzi ułatwiających wybór rzetelnych partnerów oraz zwiększających efektywność dotarcia do ich grupy docelowej, za pomocą strategii Click & Paper (sieciowe publikacje online zapewniające szybkie i bezpośrednie dotarcie do codziennych informacji oraz materiały drukowane dla pogłębiania wiedzy i edukacji).

Udostępnij.

Napisz odpowiedź