Event Manager News nr 21 | luty 2015

0

Magazyn Event Manager News nr 21 okładkaPoczątek roku, jak zawsze obfituje w wydarzenia branżowe. Za nami jest już siódma edycja Gali Osobowość Roku MICE Poland, która odbyła się 30 stycznia w Studio Transcolor. Zwycięzcami tegorocznej odsłony konkursu zostali Agnieszka Majkowska z Prudential Polska (Zleceniodawca), Marta Dunin-Michałowska z Mea Group (Organizator), Żaneta Berus z EXPO XXI Warszawa (Menadżer Obiektu) i Adam Zagajewski z Triangoo (Podwykonawca). Ponadto, w tym roku wręczono także nagrodę “Odkrycie Roku MPI Poland”, którą otrzymała Kinga Soćko z Poland Convention Bureau. Podobne emocje będą nam towarzyszyć już 20 marca, podczas MP Power Awards 2014, które odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy.
Innym objawem szybkiego rozwoju branży jest coraz większa liczba publikacji dotyczących organizacji wydarzeń. Ostatnio mieliśmy przyjemność uczestniczenia w premierach książek „Przemysł spotkań. Wiedza, produkt, motywacja” Krzysztofa Celucha oraz „Prawo w eventach”, którego autorami tekstów są prawnicy kancelarii Pałucki Trusiński.
Powyższe wydarzenia potwierdzają, iż świat polskich eventów nabiera rumieńców i dąży do poziomu prezentowanego na zachodzie, także w zakresie ujednolicania standardów i wzbogacania możliwości edukacji.

Czytaj lutowy numer magazynu Event Manager News ONLINE

Pobierz lutowy numer magazynu Event Manager News w PDF

W numerze lutowym:
Ludzie branży – Marta Dworak i Katarzyna Gajek
Dzień dobry, w czym mogę pomóc? – słów kilka o współpracy z hostessami
Daj sobie szansę i zrób szum wokół Twojego wydarzenia!
Nie sprzedajemy odkurzaczy…
Poznjacie… Extomusic Event Agency
“Świetlna piłka” na otwarcie Stadionu w Białymstoku
Prawo w eventach – Czy CSR może przynosić korzyści podatkowe?
i wiele innych inspiracji i ciekawostek!

Udostępnij.

Napisz odpowiedź