Event Manager wanted alive… not dead

0

01-aktualnosci-screw-it-lets-do-itAgencja Focus Event szuka Event Managera:

Osobę znającą realia naszej branży, mającą na koncie własne realizacje, rozumiejącą potrzeby klienta, potrafiącą działać pod presją czasu i lubiącą pracę zespołową, a co najważniejsze rozumiejącą, że głównymi wyznacznikami tworzenia eventów są: jakość i pomysł. Ale to tylko jedna strona medalu. Szukamy osoby głodnej wiedzy i rozwoju. Szukamy osoby, która chce cały czas zwiększać swoje kompetencje, odkrywać nowe rozwiązania i uczyć się ich.

Jeśli uważasz, że powyższe kilka zdań jest o Tobie, podeślij do nas… to, co uznasz, że nas zainteresuje. Co otrzymasz w zamian? Myślimy, że już wiesz.. 🙂

Mail: info@focusevent.pl
Zobacz ogłoszenie na stronie Focus Event


Focus Event – firma istnieje na polskim rynku od dwóch lat. Jej trzon tworzą Krzysztof Kamiński i Przemysław Witkowski, którzy produkując i kreując od wielu lat eventy dla największych firm działających w Polsce, doskonale rozumieją potrzeby, wymagania i cele, jakie stawiają klienci. Agencja Focus Event oraz przyjęta i systematycznie wdrażana filozofia prowadzenia i tworzenia eventów, od samego początku znalazły uznanie wśród firm, takich jak: Electronic Arts, Jeronimo Martins, Carlsberg Polska, Asseco Poland, Pernod Ricard, Kia Motors Poland, Sandoz, Merck, A+E Networks, czy też Saxo Bank.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź