Gala Finałowa konkursu EY Przedsiębiorca Roku

0

­

Tytuł projektu: Gala Finałowa konkursu EY Przedsiębiorca Roku
Nazwa agencji: Agencja Allegro
Nazwa klienta: Ernst & Young
Kategoria projektu: Gala
Liczba uczestników: 300
Lokalizacja: Wola Center, Warszawa
Termin realizacji: 23 listopada 2013

Agencja Allegro była producentem wykonawczym Gali Finałowej konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę (23 listopada 2013) w warszawskim Wola Center. Tegoroczna Gala Finałowa konkursu EY Przedsiębiorca Roku, zwanego przez wielu „Oskarami Biznesu”, wyróżniała się zastosowaniem wielu nowoczesnych i multimedialnych rozwiązań, które miały odzwierciedlić innowacyjny, a zarazem prestiżowy charakter konkursu.

Gala została zorganizowana w niedawno oddanym do użytku budynku Wola Center i była pierwszym, zorganizowanym w tym miejscu wydarzeniem, po jego oficjalnym otwarciu. Do aranżacji przestrzeni użyto szeregu niestandardowych zabiegów, które przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dały możliwość wielokrotnej zmiany scenografii podczas wieczoru. Jej najważniejszym elementem była ogromna panoramiczna przestrzeń projekcyjna. Wygięta w nieregularny sposób i uzupełniona o dwie sceny, pozwoliła na dynamiczne prowadzenie uroczystości przez dziennikarzy Magdę Mołek (TVN) oraz Marka Tejchmana (TVN CNBC). Dzięki zastosowaniu technologii Picture in Picture, maksymalnie wykorzystano potencjał przestrzeni projekcyjnej i zapewniono wyjątkowo nowoczesną ekspozycję prezentowanych treści. Podczas gali wystąpił duet Adam Bałdych & DJ Adre’n’alin.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 gości ze świata polskiego biznesu i polityki. Uroczystość była retransmitowana przez telewizje TVN24 oraz TVN CNBC. Agencja Allegro była producentem wykonawczym Gali Finałowej 11. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku i odpowiadała za jej kompleksową organizację.

Konkurs EY Przedsiębiorca Roku wyróżnia najlepszych twórców firm i promuje polską przedsiębiorczość zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. To jedyna tej skali, międzynarodowa inicjatywa organizowana od 1986 roku, w której uczestniczy ponad 50 państw. Podczas Gali Finałowej polskiej edycji konkursu, spośród grona finalistów zostali wyłonieni zwycięzcy trzech konkursowych kategorii – Produkcja, Usługi i Nowy Biznes, a także zwycięzca główny – Przedsiębiorca Roku 2013.


Agencja Allegro, od 1992 roku obsługuje polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa i organizacje w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej. Agencja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, proponując efektywne i nowoczesne rozwiązania z obszarów event marketingu oraz public relations.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź