Gala Outsourcing Stars 2013

0

­

Tytuł projektu: Gala Outsourcing Stars 2013
­Nazwa agencji: Focus Event
­Nazwa klienta: Pro Progressio
­Kategoria projektu: Gala
­Liczba uczestników: 200 osób
­Lokalizacja: Ufficio Primo, Warszawa
­Termin realizacji: 16 stycznia 2013

Pro Progressio, to Fundacja zajmująca się rozwojem branży outsourcingowej w Polsce. Po konkursie ofert zdecydowała zaufać agencji Focus Event, czego efektem była Gala Outsourcing Stars 2013. Po raz pierwszy w Polsce nagrodzeni zostali najlepsi i najdynamiczniej rozwijający się dostawcy usług outsourcingowych oraz organizacje ich bezpośredniego otoczenia biznesowego.

Event odbył się 16tego stycznia w Ufficio Primo. Zaproszonych zostało dwustu znamienitych gości. Centrum wydarzeń Gali była scena (12x5m) w kształcie elipsy pokryta czarnym hipsem i dioda 3mm – 10×2,5m zbudowana po łuku o rozdzielczości 2560x640px. Gwiazdą wieczoru był zespół Audiofeels.

Gala Outsourcing Stars, to najważniejsze wydarzenie branży outsourcingowej otwierające rok 2014 w Polsce. Obecność przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Prezydentów miast oraz najważniejszych osobowości outsourcingu w Polsce wymagała przygotowania Gali na najwyższym poziomie. Praca z Focus Event była wielką przyjemnością i Gala w pełni spełniła nasze oczekiwania. Już w tej chwili planujemy kolejne wydarzenia, które będziemy wspólnie realizować.” podsumowuje Wiktor Doktór, Prezes fundacji Pro Progressio.

Focus Event odpowiedzialne było za kreację wydarzenia, produkcję materiałów multimedialnych i realizację Gali Outsourcing Stars.
Światło i Multimedia – TSE
Realizacja Świateł – Robert Kozieł
Scenografia – Czwarta Ściana
Catering – Sheraton
Materiały Wizyjne – Krystian Batyjewski

Udostępnij.

Napisz odpowiedź