GOT rekomenduje ośmiu profesjonalnych organizatorów kongresów

0

Gdańsk Convention Bureau/GOT prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie. Rekomendację mogą uzyskać podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji konferencji, posiadające odpowiednie doświadczenie w obrębie merytorycznego i organizacyjnego przygotowania w tym zakresie, zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających pełną realizację konferencji własnej lub zleconej.

Rekomendowani  Profesjonalni Organizatorzy Kongresów (Professional Congress Organizer – PCO) musza się wykazać odpowiednim doświadczeniem w planowaniu i organizacji eventów, udokumentować odpowiednią ilość spotkań wg wymogów regulaminu, posiadać zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających kompleksowa realizację zadania. Program rekomendacji Gdańsk Convention Bureau/GOT jest oparty na założeniach programu Poland Convention Bureau, dostosowany do możliwości Gdańska i Regionu. Dzięki rekomendacjom Convention Bureaux potencjalni zleceniodawcy organizacji konferencji mają pewność, że oferowane usługi zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie.

Gdańsk Convention Bureau/GOT biorąc aktywny udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych w kraju i zagranicą, promuje również PCO, jako firmy, z którymi na bieżąco współpracuje i może rekomendować jakość świadczonych przez nie usług. Ponadto wszystkie zlecenia spływające do Gdańsk Convention Bureau/GOT w pierwszej kolejności przesyłane są do rekomendowanych Profesjonalnych Organizatorów Kongresów.

Wśród 8 firm posiadających rekomendację są:
Aktiv Tours Reisen
ATP activity Sp. z o.o.
ECCO Holiday Sp. z o.o. – Zespół ECCO Business
Grupa Travel Sp. z o.o.
JOYevent travel & event agency
Mazurkas Travel Poland
TARIFA Corporate Events
Teja Tur

Gdańsk Convention Bureau/GOT zachęca do przyłączenia się do programu.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź