Innowacje w Przemyśle Spotkań – konferencja SKKP 26.09.2014

0

29-innowacje-w-przemysle-spotkan-konferencja-skkp-26.09.2014„Innowacje w przemyśle spotkań” to temat konferencji naukowo-branżowej organizowanej w Kielcach w dniu 26.09.2014 r. Przedmiotem spotkania będą metody planowania nowoczesnych kongresów i wydarzeń biznesowych w warunkach dominacji internetu i nowych technologii, a także – co szczególnie ważne – narzędzia mierzenia ich efektywności.

Program obejmuje wystąpienia zarówno praktyków, jak i wykładowców akademickich. Wśród nich będą Elling Hamso z Norwegii i Maarten Vanneste z Belgii oraz przedstawiciele firm i uczelni z Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Gdańska i Szczecina. Uczestnikami konferencji będą zleceniodawcy kongresów, konferencji i eventów biznesowych z firm i stowarzyszeń profesjonalnych, w tym Ambasadorowie Kongresów Polskich, firmy organizujące eventy, hotele biznesowe i centra targowe. Konferencja odbywa się w powiązaniu z Galą Ambasadorów Kongresów Polskich – jednego z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich wydarzeń przemysłu spotkań w roku.
Konferencja ma eksperymentalną formę „laboratorium spotkań” wzmacniającej aktywność oraz zaangażowanie wszystkich uczestników oraz ich networking. Mówcy podejmą zasadnicze pytania ważne dla organizatorów współczesnych konferencji: jak technologia zmienia obecne spotkania, jakich innowacji oczekują uczestnicy, co z badań naukowych wynika dla praktyków. Szczególnym wyzwaniem będzie zagadnienie jak mierzyć efekty konferencji, aby przeżyć w wyścigu konkurencyjnym. Otwarta formuła spotkania zapewnić ma warunki dla nawiązywania współpracy zleceniodawców z profesjonalnymi organizatorami i oferentami usług.
Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” a patronatu honorowego udzielił prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Współorganizatorami są Targi Kielce i Grono Targowe którzy są też gospodarzami tegorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich w dniu 25.09.2014 roku.

Więcej informacji na:
Stronie internetowej
Profilu Facebook
YouTube

Event Manager News jest Patronem Medialnym konferencji.


Organizator – Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” jest najdłużej działająca organizacją branży konferencyjno-kongresowej w Polsce. Wiodącym projektem SKP jest Program Ambasadorów Kongresów Polskich realizowany wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną. Celem działania Stowarzyszenia jest rozwijanie profesjonalnych usług konferencyjnych w Polsce, podnoszenie wiedzy i umiejętności oraz umacnianie pozycji zawodowej osób działających na rynku spotkań. Po 15 latach od powstania SKKP turystyka biznesowa stanowi czołowy sektor całej turystyki. W roku 2014 SKKP zainicjowało nowe przedsięwzięcia: Biuro Projektów Unijnych, szkolenia dla firm, wdrażanie CSR, innowacje w konferencjach i komunikacji marketingowej.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź