Nowości produktowe Rent Design

0

Firma Rent Design wprowadziła do swojej oferty aż kilkanaście nowych produktów. Wśród nich: stoliki niskie i koktajlowe, donice, leżaki, hamaki, lampy, pufy, fotele i elementy dekoracyjne. Wszystkie charakteryzują się nowoczesną i prostą formą, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na każdym evencie.

Nowe meble i akcesoria dekoracyjne można wypożyczać już od lutego. To oferta skierowana do prawdziwych miłośników nowoczesnego wzornictwa. Wszystkie produkty uwodzą stylem i niebanalnym charakterem. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych (od klasycznej bieli i czerni, po czerwienie, zielenie, granaty, pomarańcze, beże czy szarości). Ponadto część produktów posiada możliwość obrandowania oraz podświetlenia na jeden z kilkunastu dostępnych kolorów.

Większość nowości (w tym m.in. leżaki LOKI, sofy PALPUF, stoliki PALTAB czy hamaki HOKI) wykonana jest z drewna lub innych, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi.  Nie zabrakło też premierowych produktów bardziej zawansowanych technologicznie – chociażby oświetleniowych (w tym lampa TEMIDA, wielofunkcyjny HEBEKAN, wysoki stolik koktajlowy BOSCO). Uzupełnieniem kolekcji są meble ekspozycyjne przeznaczone przede wszystkim na konferencje (witryna GAPI, sztaluga POKA, flipczart FLIP). To wszystko dopełnia fakt, iż większość elementów z nowej oferty nadaje się do wykorzystania w plenerze i doskonale komponuje się ze znanymi już Klientom produktami (np. dmuchanymi sofami ERCHESTER, ratanowymi meblami z serii RATTANG czy ekologiczną linią CLIC).

Lubimy zaskakiwać naszych Klientów, dlatego cały czas poszukujemy nowych i nietuzinkowych rozwiązań, które pozwolą im na ciekawe i niepowtarzalne aranżowanie przestrzeni.” – podsumowuje Wojciech Zbroja, Prezes Rent Design. „Szczególnie ważny jest dla mnie fakt, że mogę zaproponować naszym nabywcom unikalne produkty, które miałem przyjemność osobiście projektować.” – dodaje.

Pełen opis funkcjonalności poszczególnych produktów oraz informacje dotyczące dostępnych wariantów kolorystycznych znajdują się na stronie Rent Design.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź