Nowy Prezes Zarządu w Master Brand

0

Nowy Prezes Zarządu w Master Brand – Anna Jurczynska od ponad 18 lat związana z branżą eventową stanęła na czele agencji eventowej Master Brand, zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego prezesa Annę Andrych, która z pozycji przewodniczącego Rady Nadzorczej rozwijać będzie nowe obszary działania spółki.
Anna Jurczyńska od ponad 18 lat związana z branżą eventową jest jednym z najbardziej liczących się managerów na rynku. Tworzyła kampanie i akcje eventowe dla liderów rynku rozwijając kolejno kilka agencji eventowych. Ostatnie 4 lata Ania pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego w Agencji Defacto.

„To ogromy zaszczyt móc objąć funkcję Prezesa w tak dynamicznie rozwijającej się firmie jak Master Brand. Jestem przekonana, że wraz z rozbudowanym zespołem wniesiemy na rynek wiele innowacyjnych i ciekawych propozycji” – powiedziała Anna Jurczyńska nowy Prezes Zarządu Master Brand.

Do zespołu Master Brand dołączyli również Tomasz Bryczek na stanowisku Creative Director, Marek Łazowski jako New Business Director, Karolina Kowalczyk jako Production Director, Agnieszka Skrzeczkowska jako Creative & Graphic Manager oraz Andrzej Wandzel jako Booking Manager.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź