Odsłona Nowego Audi A8

0

Tytuł projektu: Odsłona Nowego Audi A8
Nazwa Agencji: FOCUS EVENT
Nazwa Klienta: Porsche Połczyńska
Kategoria Projektu: Premiera
Liczba uczestników: 250
Lokalizacja: Salon Audi – Porsche Połczyńska, Warszawa
Termin realizacji: 28 listopada 2013

28 listopada 2013, w Salonie Audi – Porsche Połczyńska odbyła się uroczysta odsłona nowego modelu Audi A8. W evencie wzięli udział klienci firmy. Główna koncepcja wydarzenia została oparta na stworzeniu specjalnego ekranu projekcyjnego, w kształcie logotypu marki.

Ekran początkowo był zawieszony tuż nad samą sceną, umiejscowioną w salonie. Z tyłu ukryty został jeden z nowych modeli Audi A8. Po powitaniu gości przez przedstawicieli firmy, rozpoczęła się krótka i dynamiczna projekcja materiału wideo przygotowanego przez Focus Event.  Cały obraz był dokładnie dopasowany do powierzchni nietypowego ekranu.  W kulminacyjnym momencie odsłony ekran ruszył do góry, synchronicznie, razem z projekcją. Oczom gości ukazał się nowy model Audi A8. Po efektownej odsłonie, miała miejsce prezentacja – również dopasowana do formy ekranu w kształcie logotypu Audi. Cały pokaz i prezentację większość gości obejrzała siedząc na wygodnych kanapach, co jest dużą rzadkością przy tego typu wydarzeniach, które z reguły mają charakter „standing party”. W tym jednak przypadku, organizatorom zależało na podkreśleniu jednej z cech Audi A8 – komfortu.

Dodatkową atrakcją wieczoru był występ młodej, bardzo utalentowanej Ani Karwan, znanej m.in. z programu Must Be The Music. „Ania była dla nas bardzo miłym odkryciem. Niezwykle ciepła, sympatyczna osoba, obdarzona wspaniałym talentem wokalnym. Podczas naszego wydarzenia zaprezentowała kilka znanych światowych kompozycji” – powiedział Przemysław Witkowski, General Manager Focus Event. Drugą, ciekawą niespodzianką i atrakcją było Kino 3D, w którym odbywała się projekcja czterominutowego filmu, prezentującego nowe Audi A8.

Agencja Focus Event zorganizowała event przy współpracy z: Brill AV Media, Spotlight, AudiofrIQ, Newmotion i Czwarta Ściana. Za catering była odpowiedzialna restuaracja Flaming &Co.


Focus Event – firma istnieje na polskim rynku od dwóch lat. Jej trzon tworzą Krzysztof Kamiński i Przemysław Witkowski, którzy produkując i kreując od wielu lat eventy dla największych firm działających w Polsce, doskonale rozumieją potrzeby, wymagania i cele, jakie stawiają klienci. Agencja Focus Event oraz przyjęta i systematycznie wdrażana filozofia prowadzenia i tworzenia eventów, od samego początku znalazły uznanie wśród firm, takich jak: Electronic Arts, Jeronimo Martins, Carlsberg Polska, Asseco Poland, Pernod Ricard, Kia Motors Poland, Sandoz, Merck, A+E Networks, czy też Saxo Bank.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź