Oferta pracy: Project Manager Assistant

0

logo_absolventPoszukujemy: Project Manager Assistant
Kto? Grupa Absolvent.pl
Gdzie pracujemy? Warszawa (biuro na Saskiej Kępie)

Pozwól, że się przedstawimy!
Jesteśmy grupą Absolvent.pl, wiodącą platformą rekrutacyjną dla studentów oraz absolwentów w Polsce i organizatorem największych targów pracy i praktyk, Absolvent Talent Days. W 2015 roku zrealizujemy 14 eventów targowych ATD, w 7 największych polskich miastach. To oznacza 13 dni montażowych, 14 dni eventowych, 13 demontaży… i tygodnie przygotowań.
W trakcie tych 14 eventów pomożemy w rekrutacji talentów ponad 400 największym pracodawcom w Polsce, a ponad 70 000 młodym osobom pomożemy znaleźć pracę, praktyki lub staże.
Absolvent Talent Days to prawdziwa rewolucja w jakości realizacji tego typu wydarzeń.

Co będzie należeć do zakresu Twoich obowiązków?
1/ Project Management przez duże P – będziesz współodpowiedzialny za skoordynowanie wszystkich elementów, osób i zespółów pracujących przy Absolvent Talent Days: podwykonawców, zespołu sprzedażowego, IT.
2/ Wsparcie w Business Development – będziesz wspólpracował z naszym działem business development, a także z wystawcami uczestniczącymi w ATD. Twoim zadaniem będzie wspieranie ich w rozwijaniu różnorodnych form uatrakcyjnienia obecności danej firmy na wydarzeniu m.in poprzez sprzedaż wszystkich niestandardowych usług (branding, dedykowane stoiska, dodatkowe atrakcje), a w następnym kroku będziesz odpowiedzialny za ich realizację.
3/ Nadzór nad przebiegiem każdego eventu – będziesz wspólodpowiedzialny za to, aby wszystko co zostało wcześnie zaplanowane, zostało dobrze zrealizowane. Będziesz nadzorował podwykonawców, dbał o zadowolenie i satysfakcję każdego z klientów, współkoordynował pracę całego naszego zespołu.

Kogo szukamy?
Osoby, która:
1/ jest świetnym organizatorem, umie zapanować nad chaosem przygotowań i realizacji,
2/ jest samodzielna, zorganizowana, potrafi zaplanować swoją pracę,
3/ umie pracować w sytuacji lekkiego stresu i pod presją czasu, eventowe “wpadki” działają na nią mobilizującą i pobudzają wyobraźnię, a nie paraliżują,
4/ lubi współpracę i docenia wartość pracy zespołu,
5/ ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji,
… ale przede wszystkim: jest ambitna. Dlaczego? Bo my nie lubimy robić rzeczy przeciętnych, byle jak, bo tak się robi, bo inaczej się nie da.

Kim jesteśmy, jak pracujemy, na co możesz liczyć dołączając do nas?
Jesteśmy młodym, różnorodnym i ambitnym zespołem. Dołączając do nas, twoją codziennością stanie się praca w miłej, luźnej lecz profesjonalnej atmosferze. Zapewnimy Ci odpowiednią dawkę kofeiny oraz fajnych i zdolnych współtowarzyszy w działaniu!
Jako Project Manager Assistant będziesz pracował z całym zespołem Absolvent.pl oraz z zespołem *Bespoke – agencji eventowej, która jest naszym partnerem wykonawyczym projektu Absolvent Talent Days.

Oferta brzmi ciekawie? Dowiedz się więcej i aplikuj.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź