Olga Savinc w El Padre

0

28-olga-savinc-w-el-padrePo pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Olga Savinc obejmując stanowisko Copywriter / Kreatywny.

Olga zajmować się będzie kreacją, przygotowywaniem i prezentowaniem ofert, tworzeniem koncepcji komunikacji i działań promocyjnych dla klientów agencji oraz wspieraniem pozostałych działów w zakresie komunikacji.
Swoją przygodę w branży eventowej Olga zaczynała w firmie MTML Sp. z o.o. zajmując się kompleksową produkcją eventów. Później zajmowała się pozyskiwaniem klientów oraz przygotowywaniem ofert i nadzorem nad produkcją scenografii.
Do branży eventowej trafiła dzięki swojej muzycznej pasji – organizowaniu imprez w warszawskich klubach. Przez wiele lat występowała w polskiej telewizji w programach dla młodzieży, dzięki czemu zna środowisko eventów zarówno zza kulis, jak i ze sceny.
Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jej największą pasją jest współczesna muzyka elektroniczna, literatura science – fiction i sport.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź