Pokaz kolekcji Bizuu jesień/zima 2013/2014

0

Tytuł projektu: Pokaz kolekcji Bizuu jesień/zima 2013/2014
Nazwa agencji: Mea Group
Nazwa klienta: Bizuu
Kategoria projektu: Wydarzenie specjalne
Lokalizacja: Restauracja Belvedere, Warszawa
Termin realizacji: 05 września 2013

Warszawa, 5 września 2013 r. – Na otwarcie sezonu pokazowego Mea Group zorganizowała dla marki bizuu pokaz kolekcji jesień – zima 2013/2014, który odbył się w bajkowej scenerii restauracji Belvedere na terenie warszawskich Łazienek Królewskich. Pokaz kolekcji inspirowanej malarstwem transmitowany był na żywo w ramach cyklu T-Mobile fashion na portalu Plejada.pl. Mea Group była partnerem oraz producentem wykonawczym pokazu i odpowiadała kompleksowo za jego stronę organizacyjną.

Inspiracją do stworzenia kolekcji jesień/zima 2013/2014 stały się dla projektantek – Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak – pełne wzorów i kolorów epoki malarskie. W kolekcji znalazły się m.in. sukienki, spódnice, wełniane płaszcze, kurtki, a także akcesoria i dodatki, w tym kapelusze, chusty i futrzane pompony, a także naszyjniki, broszki, opaski, czy skórzane rękawiczki. Twórcą choreografii do pokazu i jednocześnie jego reżyserem była Katarzyna Sokołowska.

Mea Group była partnerem i producentem wykonawczym pokazu. Agencja odpowiadała kompleksowo za jego stronę organizacyjną, w tym aranżację lokalizacji i współpracę przy przygotowaniu scenografii, współpracę z realizatorami strony technicznej (światło i dźwięk), obsługę partnerów oraz organizację bankietu towarzyszącego wydarzeniu, a także wspierała obsługę medialną pokazu. Partnerem technicznym Mea Group podczas realizacji wydarzenia była firma ElToro.


Mea Group – agencja marketingu zintegrowanego. W ciągu pięciu lat obecności na rynku firma zbudowała portfolio ponad 100 stale obsługiwanych klientów. Oprócz planowania i organizacji imprez, agencja świadczy usługi z zakresu PR (zarówno wspierającego realizowane eventy, jak i kompleksowej obsługi PR), incentive, marketingu bezpośredniego, ambientowego ATL i BTL oraz usługi graficzne i tworzenia stron internetowych. W ramach struktury firmy funkcjonują działy: kreacji, realizacji eventów, PR, BTL, design studio oraz techniczno-logistyczny, współpracujące ze sobą i wzajemnie się wspierające w ramach działań prowadzonych na rzecz klientów agencji.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź