Polymus Events realizuje największą akcję samplingową Desperadosa

0

Tytuł projektu: Rebel Street
Nazwa agencji: Polymus Events
Nazwa klienta: Desperados (Grupa Żywiec)
Kategoria projektu: Roadshow
Lokalizacja: Cała Polska
Termin realizacji: Lato 2014

Trwa letnia kampania reklamowa piwa Desperados. Pod hasłem Rebel Street Polskę przemierza specjalna ciężarówka z imprezową strefą, która dotrze do ponad 30 miejscowości w całej Polsce. Za pomysł, przygotowanie i kompleksową realizację akcji samplingowej odpowiada Polymus Events.

Ponad 30 miejscowości, specjalny 20-metrowy imprezowy truck Desperadosa oraz ekipa samplingowa złożona z osób uprawiających parkour, tancerzy i animatorów – tak wygląda tegoroczna akcja promocyjna Desperadosa. Road tour rozpoczął się już w miastach, gdzie trwają studenckie Juwenalia. Latem mobilna ciężarówka z graffiti Rebel Street przemierzać będzie m.in. polskie Wybrzeże. Desperadosa nie zabraknie również w miastach, gdzie odbywać się będą najlepsze wydarzenia muzyczne i festiwale tego sezonu.

Na potrzeby akcji przygotowano Desperadosa w specjalnej butelce o pojemności 150 ml. Więcej informacji o szczegółach akcji i miejscach postoju ciężarówki Rebel Steet można znaleźć na Facebooku (www.facebook.com/Desperados). W produkcję akcji samplingowej zaangażowanych jest ponad 20 osób (m.in. producenci, kierowcy, promotorzy i prowadzący, hostessy, obsługa techniczna). Do realizacji projektu Grupa Żywiec wybrała agencję Polymus Events w drodze przetargu.


Agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej Polymus działa na rynku od 1996r., tworząc kompleksowe kampanie marketingowe i sprzedażowe: od opracowania strategii komunikacji, poprzez wygenerowanie efektywnych pomysłów kreatywnych, aż po ich realizację. Składa się z trzech działów: Polymus Integrated Communication, Polymus Events, Polymus Interactive & Digital. Działa w następujących obszarach: strategia komunikacji, kreacja, wsparcie sprzedaży, digital & interactive, field marketing, event marketing oraz produkcja. Obsługiwani klienci: Hewlett-Packard, Symantec, Metro Group, Agora, Coty, T-Mobile. Polymus zatrudnia 50 osób. Jest częścią Grupy Kapitałowej Arteria S.A.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź