Rekord Guinessa z Ewą Chodakowską

0

Tytuł projektu: Rekord Guinessa z Ewą Chodakowską
Nazwa agencji: Agencja Tailor Made PR
Nazwa klienta: Adidas
Kategoria projektu: Wydarzenie sportowe
Liczba uczestników: 2400
Lokalizacja: stadion Legii, Warszawa
Termin realizacji: 7 czerwca 2014

7 czerwca na stadionie Legii w Warszawie odbył się największy na świecie otwarty trening fitness z Ewą Chodakowską. Jako Rent Design wsparliśmy naszego stałego klienta, agencję Tailor Made PR, organizatora konferencji zapowiadającej trening. Urządziliśmy wnętrze, w którym odbyło się spotkanie sponsorowane przez markę Adidas.

Aż 2400 fanów Chodakowskiej przybyło na stadion Legii bić rekord Guinessa. Trening zakończył się sukcesem, tak samo jak poprzedzająca go konferencja prasowa, podczas której swoją premierę miały nasze nowe, kolorowe sofy i pufy z serii Palpuf. Razem z ekologicznymi stolikami Clic T, wykonanymi ze skrzynek po owocach, tworzyły ciekawe połączenie. Nietypowa budowa Clic T polegająca na wnęce wbudowanej w samym środku stolika, pozwala na umieszczenie w niej różnorodnych elementów dekoracyjnych. Tym razem były to świeże kwiaty, które nadały wnętrzu lekkości i nieco letniego charakteru.

Ponadto scenografię sali tworzyły donice ze świeżymi kwiatami, białe i czarne krzesła Stick w ustawieniu konferencyjnym oraz stolik VAR i nowe w ofercie Rent Design, fotele Tummuz, umieszczone na scenie.
„Czerwiec był dla nas gorącym okresem. Montaże dla naszych klientów robiliśmy całymi dniami, a nawet nocami. Ale nawet mimo tego zawrotnego tempa nasza praca cały czas sprawia nam ogromną frajdę i cieszymy się, że uczestniczymy w tak genialnych projektach jak ten” – podsumowuje Wojciech Zbroja, Prezes Rent Design.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź