Róże Gali

0

Tytuł projektu: Róże Gali
Nazwa agencji: MAKATA Creative Group
Nazwa klienta: Wydawnictwo Gruner+Jahr Polska
Kategoria projektu: Gala
Lokalizacja: Ufficio Primo, Warszawa
Termin realizacji: 25 listopada 2013

25 listopada w warszawskim Ufficio Primo odbyła się finałowa gala jedenastej edycji plebiscytu „Róże Gali”. Impreza została zorganizowana przy wsparciu MAKATA Creative Group. Dom produkcyjny MAKATA odpowiadał za wsparcie produkcji Gruner+Jahr Polska, w tym za: bieżący nadzór zarówno nad przygotowaniem, jak i przebiegiem całego wydarzenia, koordynację prac z ekipami zajmującymi się scenografią, oświetleniem, nagłośnieniem i multimediami, jak również za współpracę z TVP2 i partnerami plebiscytu w trakcie samego wydarzenia oraz zabezpieczenie eventu.

„To dla nas zaszczyt i ogromne wyróżnienie, że możemy współpracować z wydawnictwem G+J przy tak prestiżowym wydarzeniu. Tym bardziej cieszy nas fakt, że to już druga edycja „Róż Gali”, którą mieliśmy przyjemność wesprzeć produkcyjnie.” – podsumowuje Jacek Żerdziński, szef działu eventowego MAKATA Creative Group.
Jak co roku na gali pojawiła się plejada gwiazd, ludzi kultury, sztuki i biznesu. Statuetki przyznano w sześciu kategoriach – za film, teatr, muzykę, książkę, media i debiut. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się: Agnieszka Grochowska, Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Maciej Musiał, Beata Pawlikowska, Agata Młynarska i Ewa Błaszczyk. Ponadto „Różą Gali” uhonorowane zostało 45-lecie działalności artystycznej Maryli Rodowicz. Imprezę dwutygodnika poprowadzili Anna Czartoryska-Niemczycka i Tomasz Kammel.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź