Run Zero

0

Tytuł projektu: Run Zero
Nazwa agencji: Polymus Events
Nazwa klienta: Grupa Żywiec S.A.
Kategoria projektu: Wydarzenie sportowe
Liczba uczestników: 500
Lokalizacja: Gdynia
Termin realizacji: 24 sierpnia 2014

Agencja Polymus Events była kompleksowym producentem wykonawczym imprezy biegowej Run Zero, która była zwieńczeniem kampanii reklamowej bezalkoholowego wariantu piwa Warka Radler. W biegu, który miał miejsce 24 sierpnia w Gdyni, wzięło udział 500 osób.

Run Zero to wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym z elementami gry miejskiej. W biegu wzięły udział zarówno zespoły jak i biegacze indywidualni. Uczestnicy biegu musieli pokonać dystans około 5 km oraz zaliczyć wyznaczone punkty kontrolne. Oprócz medalu za udział w imprezie, do zdobycia były nagrody specjalne w trzech kategoriach dla: najlepiej przebranych ekip/osób indywidualnych, najoryginalniej nazwanych ekip, uczestników, którzy wykazali się postawą fair play. Run Zero zakończył się piknikiem na Skwerze Kościuszki. Na mecie, na uczestników, kibiców i gości czekała możliwość bezalkoholowego orzeźwienia Warką Radler 0,0%, konkursy oraz pokazy kuchni wegańskiej i bezglutenowej Joli Słomy i Mirka Trymbulaka, autorów programu Atelier Smaku. Dodatkową atrakcją był festiwal foodtracków z Trójmiasta i Warszawy, oferujących różnorodne menu. Na zakończenie imprezy zagrał trójmiejski zespół „The Shipyard”, zwycięzca w konkursie “Nowe męskie granie”, znany m.in. z występów na Off Festival i Opener. Bieg był przeznaczony dla uczestników pełnoletnich, którzy mogli zarejestrować się przez internet na stronie runzero.pl.

„Run Zero to pierwsza impreza masowa tego typu dla marki Warka Radler. Realizacja projektu była dużym wyzwaniem logistycznym ze względu na rozproszenie miejsc imprezy, począwszy od trzech różnych miejsc startu, sześciu punktów kontrolnych w mieście, a kończąc na finałowym pikniku na Skwerze Kościuszki” – powiedział Michał Atlas, szef działu Polymus Events. Do zadań Polymus Events należało przygotowanie kompleksowej oferty: od zaproponowania koncepcji, scenografii, atrakcji i scenariusza, po ich produkcję i koordynację prac na miejscu. Przy projekcie pracowało łącznie 150 osób. Polymus Events wygrał projekt Run Zero w drodze przetargu.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź