Social Media Ninja

0

Szkolenie Social Media Ninja
Kiedy? 5 grudnia 2015, godz. 9:00 – 18:00, Warszawa
Trener: Łukasz Żelezny, Daniel Kędzierski
Kup bilet: formularz zgłoszeniowy

Social media to jeden z kluczowych kanałów dotarcia z informacją na temat eventu, a kanałów social media wciąż przybywa. Jak z nich efektywnie korzystać w komunikacji podczas eventów? Na szkoleniu poznasz skuteczne techniki automatyzacji pracy w social media, oszczędności czasu i zwiększenia zasięgów. Dowiesz się o 21 sprawdzonych narzędziach, które pozwolą Ci na skuteczne zarządzanie kanałami social media przed, podczas oraz po Twoim wydarzeniu.

Łukasz Żelezny to mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii międzynarodowy ekspert w zarządzaniu komunikacją w social media i w wyszukiwarkach. Podczas szkolenia Łukasz podzieli się z Tobą swoimi najlepszymi i najskuteczniejszymi technikami, dzięki którym dociera za pośrednictwem Twittera do 40 000 obserwujących, do 1410 na Instagramie i do 7890 na LinkedIn.

Chcesz być tak samo skuteczny w Social Media jak Łukasz Żelezny, jeden z dziesięciu najbardziej wpływowych influencerów w Wielkiej Brytanii? Oszczędzić swój czas i wejść w interakcję z uczestnikami eventu? Nie zwlekaj! Weź udział w szkoleniu z Łukaszem już 5 grudnia i zostań Social Media Ninja!

Ponadto, na szkoleniu, Daniel Kędzierski, współtwórca narzędzia FastTony opowie, jak skutecznie zareklamować swój event w social mediach.Każdy uczestnik otrzyma 3 miesięczny pakiet Premium Brand24 o wartości 897 zł. Sprzedaż biletów tylko do 30 listopada.
Zapraszamy!

Udostępnij.

Napisz odpowiedź