Spotkanie Integracyjne Sygnity

0

Spotkanie Integracyjne Sygnity-1Tytuł projektu: Spotkanie integracyjne Grupy Sygnity
Nazwa agencji: endorfina events
Nazwa klienta: Grupa Sygnity
Kategoria projektu: integracja
Liczba uczestników: 1300
Lokalizacja: Stadion Narodowy, Warszawa
Termin realizacji: 15 stycznia 2015

15 stycznia 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się spotkanie integracyjne Grupy Sygnity. W wydarzeniu wzięło udział 1300 pracowników z całej Polski. Za logistykę, kreację oraz realizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja Endorfina Events.

Event był podzielony na część oficjalną – na której zaprezentowano, m.in. nową identyfikację wizualną i pozycjonowanie marki – oraz część nieoficjalną obfitującą w liczne atrakcje. Gościem specjalnym spotkania był trener reprezentacji Polski Jerzy Engel.

Spotkanie Integracyjne Sygnity-2Największym wyzwaniem dla endorfina events była logistyka wydarzenia – zadbanie o sprawne przemieszczanie się gości po Stadionie Narodowym, w dwóch oddalonych częściach obiektu: Galerii i Biznes Klubie – oraz zorganizowanie transportu i noclegu dla osób z 14 regionów Polski.

Dużą pomocą w organizacji i obsłudze logistycznej przedsięwzięcia była innowacyjna, stworzona specjalnie na potrzeby spotkania, platforma on line, za pomocą której każdy pracownik mógł się zarejestrować, ustalić zakwaterowanie i transport, a także wybrać jedną z oferowanych podczas czasu wolnego atrakcji (jazda na łyżwach, wycieczka po Stadionie Narodowym lub strefa chillout). Za pomocą platformy odbyło się również głosowanie na gwiazdę wieczoru – ponad 600 z 1300 osób wybrało zespół Dżem.
Uczestnicy spotkania za pomocą platformy mieli też stały dostęp do swojego internetowego profilu z potrzebnymi informacjami dotyczącymi logistyki całego eventu.


endorfina events jest agencją wyspecjalizowaną w kreacji i produkcji wydarzeń specjalnych. Wśród jej klientów są m.in.: T-mobile, Bank Zachodni WBK, ING Usługi Finansowe, Rossmann, H&M, Infiniti, Credit Agricole, Porsche. Agencja pracowała również dla Noble Bank, BGŻ, Philip Morris, MTV Networks Polska (MTV, VIVA, Nickelodeon, Comedy Central), Inter IKEA Centre Polska, Imperial Tobacco, paprocki&brzozowski, PGE S.A., Amway. Agencja istnieje od początku 2009 roku.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź