Strefamice.pl – nowy blog branżowy o obiektach

0

08-strefamice.pl-nowy-blog-branzowy-o-obiektach-1Blogosfera wzbogaciła się o nowy eventowy blog dedykowany lokacjom i miejscom spotkań – strefamice.pl. Autorką jest Anna Nowakowska, Członek Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej.
StrefaMICE.pl to przede wszystkim blog o ciekawych i interesujących lokacjach oraz miejscach spotkań w Polsce i na świecie. Czytelnik będzie mógł tu odnaleźć informacje o obiektach konferencyjnych i kongresowych, halach wystawienniczych, stadionach, ośrodkach sportowych, hotelach, pałacach, dworkach itp. Autorka zamierza również przybliżać nowości, trendy, ciekawe rozwiązania wyszperane na różnych targach branżowych i innych wydarzeniach dotyczących szeroko rozumianego MICE Venue

Anna Nowakowska: „Zawsze fascynowały mnie obiekty i miejsca spotkań. W ostatnim czasie sporo uwagi poświęcam też destynacjom i marketingu miejsc. Przez 12 lat aktywności w branży, miałam przyjemność pracować w wyjątkowych hotelach i centrach konferencyjnych. Z doświadczenia wiem także, jak ważna jest rzetelna informacja dla event managerów o miejscu, w którym chcą przeprowadzić event. Stworzenie bloga o tematyce venue jest dla mnie szansą na przekazanie moich spostrzeżeń i mam nadzieję, że będzie wsparciem dla organizatorów, jak również dla menadżerów obiektów.”

08-strefamice.pl-nowy-blog-branzowy-o-obiektach-2Nowakowska swoją wiedzę w tym zakresie przekazuje także uczestnikom Studium Podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania na UW oraz studentom Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji . Z założenia StrefaMICE.pl ma być miejscem dialogu w obszarze tematyki Meetings Incentive Conference Events.
Anna Nowakowska: „Eventy są na świecie jednym z podstawowych działań marketingowych i wiele miejsca poświęca się również samym obiektom, jako ich nieodłącznej części. W polskiej branży eventowej istnieje wiele portali dedykowanych wyszukaniu odpowiedniej lokacji z cennymi informacjami. Chciałabym by mój blog był ich rozszerzeniem, by prezentował punkt widzenia zawodowca zwracającego uwagę na szczegóły i tym samym uzupełniał podstawową wiedzę o potencjale danych miejsc eventowych.”

O autorce: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka. Jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, którego obecnie jest Członkiem Zarządu oraz Kierownikiem ds. Projektów Edukacyjnych. Współtwórczyni studium podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Obecnie zatrudniona w Hotelu NARVIL**** Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów gdzie odpowiedzialna jest za kompleksowe przygotowanie i koordynację imprez z sektora MICE. Pochłania ją hotelarstwo, event marketing, eventy plenerowe (w tym wesela), animacja czasu wolnego oraz szkolnictwo. Zdobytą wiedzę chętnie przekazuje prowadząc zajęcia dydaktyczne.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź