Wejściówki na EuBEA

0

Przyjedź do Sewilli z wejściówką na EuBEA i skorzystaj z wyjątkowej szansy na zdobycie wiedzy, networking i, oczywiście, rozkoszowanie się urokami tego niezwykłego i pięknego miasta!

36-wejsciowki-na-eubeaMediolan, 2 października 2014 – Tegoroczna edycja Festiwalu European Best Event Awards obfituje w niespodzianki: po raz pierwszy Festiwal odbędzie się w nowej, niezwykłej lokalizacji, a ponadto, jest możliwość uczestniczenia tylko jako delegat (bez obowiązku zgłaszania projektu). Dodatkowym atutem wydarzenia są zaplanowane wykłady znanych osobistości z branży.

O Festiwalu i venue, w którym będzie się odbywać, powiedziano już wiele, natomiast warto jeszcze wspomnieć o wejściówkach dla uczestników. Wejściówki te, upoważniają do wysłuchania, na żywo, prezentacji zakwalifikowanych do konkursu projektów, oddania głosu na swoich faworytów (Delegate Award), networking z kolegami i koleżankami z branży, będącymi przedstawicielami 20 różnych krajów europejskich, aktywnego uczestnictwa w bogatym programie konferencji (http://www.eubeafestival.com/leadership-conference-programme-2014/) oraz wzięcia udziału w ceremonii wręczania nagród, która odbędzie się wieczorem, 24 października.

Ponadto, wejściówka daje możliwość korzystania ze wszystkich lunch’ów, obiadów i przerw kawowych oraz wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach, zaplanowanych na ostatni dzień Festiwalu – sobotę, 25 października.

Więcej informacji i zasady zgłoszeń: www.eubeafestival.com
Pytania można kierować także do redakcji Event Manager News: redakcja@eventmanagernews.pl

Udostępnij.

Napisz odpowiedź