XXII Krajowa Konferencja Rzeczoznawców Majątkowych

0

Tytuł projektu: XXII Krajowa Konferencja Rzeczoznawców Majątkowych
Nazwa agencji: MAKATA Creative Group
Nazwa klienta: Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych
Kategoria projektu: Konferencja
Liczba uczestników: 400
Lokalizacja: PKiN, Hotel Hilton, Warszawa
Termin realizacji: 24-25 października 2013

MAKATA Creative Group była producentem wykonawczym XXII Krajowej Konferencji Rzeczoznawców Majątkowych zorganizowanej w dniach 24-25 października 2013 r. przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Konferencja rozpoczęła się obchodami dwudziestolecia istnienia PFSRM zorganizowanymi w Pałacu Kultury i Nauki. Wśród zaszczytnych gości znaleźli się m.in. Lecha Wałęsa – były Prezydent RP, Piotr Styczeń – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Transportu Budownictwa i Gospodarski Morskiej oraz Minister Kazimierz Bujakowski – Główny Geodeta Kraju. Pierwszego dnia uroczystościom towarzyszyły liczne atrakcje dla gości w tym koncert Waldemara Malickiego i wieczorny bankiet z DJem.

Kolejny dzień składał się z dwóch części. Pierwsza była kontynuacją konferencji w Pałacu Kultury i Nauki i składała się z trzech sesji referatowych obejmujących merytoryczne wystąpienia przedstawicieli świata naukowego i gospodarczego. Do grona prelegentów należeli m.in.: Grzegorz Kołodko (były Wicepremier i Minister Finansów), prof. Elżbieta Mączyńska (Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego), Jan Krzysztof Bielecki (były Premier) czy Andrzej Bratkowski (członek Rady Polityki Pieniężnej, były Wiceprezes NBP). Wieczorem w Hotelu Hilton odbył się natomiast uroczysty bal zwieńczający dwudniowe wydarzenie. Podczas balu dla gości wystąpiła piosenkarka Ewa Bem.

Dom produkcyjny MAKATA odpowiadał za projekt i kompleksową realizację wydarzenia, w tym m.in. technikę – nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, jak również scenografię, projekty 3D oraz nadzór nad przebiegiem samej konferencji. „Mając na uwadze fakt, że na konferencji pojawią się prestiżowi goście, już na etapie przygotowań, jak również realizacji musieliśmy zadbać o każdy szczegół. Ekipy przez dwa dni pracowały nad montażem sprzętu i scenografii oraz nadzorem nad wydarzeniem. Szczególnym wyzwaniem był dla nas drugi dzień konferencji kiedy koordynowaliśmy działania w dwóch miejscach jednocześnie – Pałacu Kultury i Nauki oraz Hotelu Hilton.” – podsumowuje Jacek Żerdziński, szef działu eventowego MAKATA Creative Group.

Konferencja zgromadziła niemal 400 gości. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Ministerstwo Gospodarki, Główny Geodeta Kraju, Wojewoda Mazowiecki i Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Udostępnij.

Napisz odpowiedź